Partizan ispustio prvo mesto! Poraz crno-belih u Francuskoj, ništa od prve šanse za evropsko proleće!

Mondo 27.10.2022  |  Mladen Šolak

Partizan izgubio u Francuskoj i tako propustio šansu da iz prve "overi" mesto u Evropi i na proleće.

Partizan izgubio u Francuskoj i tako propustio šansu da iz prve "overi" mesto u Evropi i na proleće. Partizan je izgubio od Nice u gostima 2:1 (1:0) i tako propustio prvu šansu da se plasira u nokaut fazu Konferencijske lige. Crno-bele su domaći srušili golovima Nikole Pepea u 29. minutu i Marija Lemine u 77, i to samo tri minuta nakon izjednačujućeg gola Rikarda Gomeša u 74. Partizan je tako za par stotina sekundi ispustio bod koji bi mu mnogo značio, u utakmici u