Bavarci ponovo stopostotni u grupi: Bajern nadigrao Inter, Barsa slavila u Plzenju
Euronews 01.11.2022 | Autor: Euronews
![Bavarci ponovo stopostotni u grupi: Bajern nadigrao Inter, Barsa slavila u Plzenju](https://nstatic.net/img/logo/s/euronews.png)
Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Inter na svom terenu 2:0 (1:0) u poslednjem, šestom kolu grupne faze Lige šampiona i po drugi put zaredom plasirali su se u eliminacionu rundu elitnog takmičenja sa stopostotnim učinkom.
Bavarci su u Grupi C ostvarili svih šest pobeda sa impozantnom gol razlikom 18:2, Inter je drugi sa 10 bodova, dok je Barselona posle pobede u Plzenju protiv Viktorije (4:2) došla do sedmog boda čime se učvrstila na trećoj poziciji, koja vodi u Ligu Evrope. Češki tim je pretrpeo i šesti poraz u grupi i za njih je takmičenje na evrosceni završeno. Što se tiče utakmice na Alijanc Areni, domaći igrači su tokom čitavog susreta kontrolisali dešavanja na terenu i pobeda