Zahuktali Radnički pregazio novajliju

Glas Šumadije 06.11.2022  |  Jovanka Nikolić

Ubitačni ritam sreda-subota se završio večerašnjom utakmicom u SBB dvorani Jezero u kojoj su odbojkaši Radničkog dominantnom igrom savladali novajliju u ligi, ekipu Novi Sad Maneks maksimalnim rezultatom uz konstataciju da su sva 3 seta završena istovetnim rezultatom 25:19.

Kragujevački superligaš se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli sa osvojenih 7 bodova. Nakon startnog vođstva gostiju 0:1, domaćin prvo preko Ristića, a zatim blokom Bohareva vodi 5:1 i već tada stavlja do znanja gostima u kom pravcu će se kretati ovaj deo igre. Uspevali su Novosađani da održe minus od 3 poena jedno vreme, no na polovini seta beležimo prednost domaćina 13:8 i znak za prvi minut odmora gostiju, nakon koga blokom smanjuju na 13:10, no kapiten