Futsal: Spartak poražen u Požarevcu (4:3)

Subotica.com 07.11.2022  |  Subotica.com

Spartak je pretrpeo poraz od 4:3 u 10. kolu Druge futsal lige u Požarevcu od istoimene ekipe. Domaći tim je prvi deo meča rešio u svoju korist, dok je nastavak pripao Subotičanima, ali je nedostajalo malo sreće da plavo – beli osvoje bar bod.

Posle četiri minuta igre Pođarevac je preko Marka Jeremića stigao do vođstva. Imao je Spartak nekoliko dobrih prilika da poravna rezultat, ali je odbrana domaćina bila na visini zadatka. U završnici prvog dela Požarevljani su po drugi put matirali Bjelicu za prednost od 2:0. Nastavak meča je protekao i borbenoj i efikasnoj igri. Domaćin je za desteak minuta upisao dva pogotka za prednost od 4:0, a onda su Subotičani konačno svoje šanse realizovali i smanjili