Real želeo gol, anćelotijev omiljeni igrač pogodio terasu: Hit snimak iz Španije - ubacio loptu u nečiji stan! (video)

Mondo 08.11.2022  |  Dušan Ninković

Urugvajski fudbaler Federiko Valverde postigao je nekoliko sjajnih golova u sezoni, ali sada nije bio ni blizu.

Urugvajski fudbaler Federiko Valverde postigao je nekoliko sjajnih golova u sezoni, ali sada nije bio ni blizu. Fudbaleri Real Madrida doživeli su šokantan poraz od Rajo Valjekana (3:2) u spektakularnom meču odigranom u ponedeljak uveče i nakon tog kiksa prepustili su lidersku poziciju na tabeli Barseloni. Madriđani su u malom gradskom derbiju veoma rano primili prvi gol, do poluvremena je bilo 2:2, a od 67. minuta je Rajo imao prednost. I uspeo je da je sačuva,