Petrić se oglasio posle brodoloma Partizana Evo šta je rekao trener crno-belih odmah nakon meča

Alo 10.11.2022

Fudbaleri Partizana izgubili su na svom stadionu od subotičkog Spartaka, u zaostaloj utakmici sedmog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Crno-beli su poraženi golom Luke Bijelovića u 86. minutu. Trener Partizana Gordan Petrić govorio je za TV Arena sport posle utakmice. - Bili smo viđeni da izgubimo bodove, to se videlo u prvom poluvremenu. Možda nismo iskoristili neke šanse, ali oni su imali najzreliju kada je bila prečka. Momcima mogu da zamerim neke stvari, ali koliko su izgurali do sada, ne znam šta da im kažem - rekao je Petrić. ALO/D.L. 18:24 ALO/D.L. 20:37 Alo.rs/M.Č. 17:43 Alo.rs/M.Č. 17:05