Šok na Etihadu – Toni sredio Mančester siti u 98. minutu /video/

Sputnik 12.11.2022

Šok u Premijer ligi! Moćni Mančester siti dočekao je Brentford na svom Etihadu i poražen je sa 1:2 i to golom u 98. minutu utakmice. Ovaj poraz Građana od 1:2 dodatno povećava šanse Arsenalu da se iznenađujuće odlepi s obzirom da ima dva boda više i utakmicu manje.

Oba gola za Brentford postigao je Ajvan Toni, prvi u 16. a drugi u 98. minutu utakmice. Zaista veliko iznenađenje, može se reći i senzacija! Da će se Siti namučiti moglo je da se vidi već na startu meča kada je Brentford poveo preko sjajnog Tonija, ali je tim Pepa Gvardiole imao spreman odgovor. Fil Foden je pred odlazaka na odmor doneo izjednačenje domaćinu. I delovalo je dugo da će to biti i konačni rezultat, ali je na kraju Ajvan Toni imao drugačije