Ostati čovek i dok stojiš na ivici provalije: Nikšićanin Duško Koprivica smestio svoj radni vek među korice dela "Život na ispitu"
Večernje novosti 13.11.2022 | V. Kadić
![Ostati čovek i dok stojiš na ivici provalije: Nikšićanin Duško Koprivica smestio svoj radni vek među korice dela "Život…](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
JEDNA uspešna karijera, koju su pratila brojna iskušenja, strahovi, radosti, tuge, različiti podvizi, završena je početkom ove godine - 2. januara, da bi potom krenula druga, možda i teža - pisanje knjiga.
Foto Privatna arhiva Ceo svoj radni vek u policiji i uniformi Nikšićanin Duško Koprivica smestio je između korica autobiografskog dela "Život na ispitu" i već pobrao pozitivne kritike. Zapravo, kroz naslov se prožima njegov život u veoma teškoj i odgovornoj profesiji. Uvek je morao biti na ispitu i na ivici provalije. Daleke 1977. godine je kročio u Sektor za bezbednost saobraćaja i "omirisao" novi život koji će mu doneti mnogo izazova. Kasnije je obavljao poslove