Rasplet u novakovoj grupi: Medvedev i Cicipas odigrali dramatičan meč u Torinu! Jedan teniser može polako da pakuje kofere iz Italije

Večernje novosti 17.11.2022  |  Novosti online
Rasplet u novakovoj grupi: Medvedev i Cicipas odigrali dramatičan meč u Torinu! Jedan teniser može polako da pakuje kofere…

GRČKI teniser Stefanos Cicipas savladao je Rusa Danila Medvedeva u drugom kolu "crvene grupe" na Završnom turniru u Torinu rezultatom 2:1, po setovima - 6:3, 6:7, 7:6.

FOTO: EPA Meč između petog i trećeg na ATP listi sa pravom je privukao veliku pažnju, a dva tenisera priredila su sjajan duel, pun uzbuđenja i dramatičnih trenutaka. Cicipas je iskoristio svoje brejk šanse u prvom setu, a onda je o osvajaču drugog odlučivao taj-brejk, u kome je ruski teniser imao i ogromnih 4:1, ali je Grk napravio preokret i počev od 6:5 propustio tri meč lopte. I Medvedev je u nastavku propustio tri prilike da uzme set, ali je četvrtu iskoristio