Čudo! Jedna od najvećih senzacija u istoriji fudbala: Saudijska Arabija razbila Argentinu! Leo Mesi zaprepašćen (video)

Kurir 22.11.2022

Neverovatan meč viđen je na startu današnjeg programa između Argentine i Saudijske Arabije, u kojem je Argentina šokantno poražena rezultatom 2:1 (0:1).

Niko nije ni slutio da će šampion Južne Amerike biti potopljen za samo pet minuta od strane daleko slabijeg rivala. Ili se bar u uvodnim minutima meča tako činilo. Već u 10. minutu Lionel Mesi je bio precizan sa bele tačke, a onda je usledila rapsodija Gaučosa, šanse su se ređale kao na traci, golovi su padali jedan za drugim, a isto tako su bili i poništeni. VAR je poništio pogodak Mesija u 22. minutu, a potom su nevažeća bila i dva gola Lautara u 28. i 35. minutu