Potpuna ludnica: Zvezdin igrač razbesneo i provocirao Ronalda, drama do poslednje sekunde i pet golova

Nova 24.11.2022  |  Autor:Andrej Jakovljević

Fudbalska reprezentacija Portugala pobedila je nakon velike dramu ekipu Gane sa 3:2 u grupi H na Mundijalu.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Golove za Portugal su postigli Kristijano Ronaldo, Žoao Feliks i Rafael Leao, dok su za Ganu bili precizni Andre Aju i Osman Bukari. Gledali smo prvo poluvreme bez golova, i delovalo je da će tako ostati do kraja meča sve do 65. minuta. Najbolje šanse u prvom delu su imali Kristijano Ronaldo u 10. minutu, dok je Injaki Vilijams u 22. minutu pokušao da iznenadi odbranu Portugala, ali su defanzivci Fernanda Santoša