(Poluvreme) Poljaci mogli da povedu pa šokirani: Žiru doveo Francusku u vođstvo rekordnim golom! (video)

Hot sport 04.12.2022  |  Andrej Žepačkić

Nisu previše dominantni! Fudbaleri Francuske i Poljske sastaju se u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru.

Utakmica se igra na stadionu Al Tumama u Dohi. Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:0 za Francusku. Od početka su aktuelni svetski prvaci preuzeli incijativu, a Poljaci ušli „u krilo“ svog golmana Vojćeha Ščensnog. Stezali su obruč pre svega preko svojih krila, Dembelea i Mbapea, međutim nisu uspevali da naprave neku ozbiljniju priliku. Treba izdvojiti šut Čuamenija, fudbalera Real Madrida. Pokušao je u 13. minutu sa nekih 30 metara, ali je odlično odbranio