Rukometaši Radničkog trijumfom okončali jesenju sezonu

RTK 17.12.2022

Radnički je uspešnu, jesenju sezonu okončao više nego ubedljivim trijumfom pred svojim vernim navijačima protiv starog rivala iz Aranđelovca, ekipe Šamota 65 rezultatom 37:20, poluvreme 19:8 i tako nakon nepotpunog 13. kola Arkus lige zauzima peto mesto sa osvojenih 18 bodova.

Nošeni podrškom svojih Crvenih Đavola sa tribina SBB hale Jezero, rukometaši Radničkog su povećavali prednost, koja u 45. minutu iznosi plus 15(27:12), što je dalo priliku stručnom štabu domaćina da pruži priliku i mladim igračima sa klupe, koju su oni oberučke prihvatili, a mladi 16. godišnji Nemanja Mojsilović je postigao prve superligaške golove. Do kraja utakmice Kragujevčani su rutinski održavali prednost i uz par atraktivnih poteza rutinski priveli meč kraju