Karabao kup - "Lisice" lako sa trećeligašem, Lopetegijevi "vukovi" slavili u zavšnici!

Sportske.net 20.12.2022  |  Sportske.net

Milton Kins - Lester Siti 0:3 Klub iz treće lige Engleske nije bio težak zalogaj za premijerligaša.

Rodžersov Lester je već posle pola sata igre imao prednost od 2:0 zahvaljujući golovima Tielemansa u 18. i Pereza u 29. minutu. Moglo je biti i 3:0 pred odlazak na pauzu, ali golman domaćih Džejmi Kaming odlično brani šut Barnsa. Što nije mogao mlađi, uradio je stariji Englez. Džejmi Vardi donosi 3:0 u 50. minutu meča, sjajna lopta Kastanjea sa desnog boka i sigurna realizacija napadača Lestera. Imao je potom Barns još jednu šansu, ali je ostalo 3:0 za goste i