Povratak klupskog fudbala i odmah spektakl! Mančester siti savladao Liverpul, De Brujne junak (video)

Kurir 22.12.2022

Sjajan meč videli smo u Mančesteru gde je Siti večeras savladao Liverpul rezultatom 3:2 i tako se plasirao u četvrtfinale Liga kupa Engleske.

Bio je to veliki povratak klupskog fudbala na veliku scenu posle Mundijala, jer je odmah usledio spektakl na Ostrvu. "Građani" su nametnuli ritam od samog početka meča i posle prilike Erlinga Halanda zasluženo stigli i do gola koji je postigao upravo reprezentativac Norveške u 10. minutu posle odličnog centaršuta Kevina de Brujnea. Na odgovor Liverpula čekalo se deset minuta, toliko je bilo potrebno Fabiju Karvalju da akciju po desnoj strani kruniše izjednačujućim