Spektakularan povratak Premijer lige: Brentford i Totenhem odigrali sjajnu utakmicu (video)

Večernje novosti 26.12.2022  |  Č. V.

FUDBALERI Brentforda i Totenhema odigrali su sjajnu utakmicu u 17. kolu Premijer lige koja se nastavila posle mesec i po dana. Pobednika nije bilo, ali zato viđena su četiri pogotka (2:2).

FOTO: AP "Pčelice" su fenomenalno otvorile susret, pošto su do prednosti stigle posle 15 minuta igre kada je Vitali Žanelt savladao Frejzera Forstera. Domaćin je do odlaska na odmor duplirao vođstvo preko Ajvana Tonija, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda i to nakon rekacije sudija iz VAR sobe. Ono što napadač Brentforda nije uspeo da uradi u 43. minutu jeste u 54. Iskorstio je asistenciju Kristijana Norgarda i postigao 11. gol u Premijer ligi što ga svrstava