Stankovićeva četa bez šanse protiv lidera Napoli promašivao, ali slavio protiv Sampdorije

Alo 08.01.2023

Pre početka utakmice održan je minut ćutanja za nedavno preminule bivše fudbalere Sampdorije Sinišu Mihajlovića i Đanluku Vijalija.

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na gostovanju ekipu Sampdorije sa 2:0, u utakmici 17. kola italijanske Serije A. Tanjug/Ap Gosti su do prednosti došli u 19. minutu, a u strelce se upisao Viktor Osimen. Od 38. minuta ekipa Sampdorije igrala je sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Tomas Rinkon. Konačan rezultat je sa penala u 82. minutu postavio makedonski fudbaler Elif Elmas. Za ekipu Sampdorije, koju sa klupe vodi srpski trener Dejan Stanković, od