Anđela Jovanović otvoreno o seriji "Pad" i Žarku Lauševiću: "Bio je uključen u proces rada na seriji, ispoštovan je maksimalno"

Blic 02.02.2023
Anđela Jovanović otvoreno o seriji "Pad" i Žarku Lauševiću: "Bio je uključen u proces rada na seriji, ispoštovan je…

Anđela Jovanović u seriji “Pad”, koja se emituje vikendom na Superstaru, tumači šminkerku Anu, ljubavnicu glavnog junaka, glumca Ivana Maslaća. Tvrdi da je Ana neko ko donosu svetlost u jednom mračnom trenutku i otvara prozor u paralelni univerzum, gde ljubav može da pobedi.

- Ana je izuzetno lojalna i postojana kao sunce i ostaje uz svog čoveka do samog kraja, bez obzira na sve. Ona je vrlo hrabra žena i drago mi je što sam imala priliku da odigram jednu takvu ulogu - priča Anđela Jovanović, ističući da je po prvi put u seriji sarađivala sa Milanom Marićem, sa kojim zajedno već godinu i po dana igra predstavu “Hotel 88”. Preuzimajući osnovne motive iz autobiografske knjige “Godina prođe, dan nikad” Žarka Lauševića, u seriji je opisan

Blic »

Komentari

Zabava, najnovije vesti »