Može Lacio i sa igračem manje: Kluž nije izdržao u Rimu, ali šansa pred revanš postoji! (video)

Hot sport 16.02.2023  |  Andrej Žepačkić

Nije bilo lako za Rimljane! Lacio je na Olimpiku savladao fudbalere Kluža sa 1:0 u okviru baraža za osminu finala Lige konferencija.

Nebeskoplavi su od 15. minuta igrali sa igračem manje nakon što je crveni karton zaradio Patrik. Ipak, razlika u klasi između ova dva tima je velike, pa su Rimljani uspeli i da pored igračkog deficita dođu do pobede. U četvrtom minutu nadoknade Lacio je poveo. Nakon kratke kombinacije iz slobodnog udarca, Felipe Anderson je podigao loptu Imobileu na volej, a italijanski napadač atraktivno smestio loptu u mrežu. Ispostaviće se da je ovaj gol doneo trijumf ekipi