Gomeš za trijumf Partizana u Subotici, TSC bolji od Mladosti, bez golova u Kragujevcu

RTV 19.02.2023  |  Tanjug

SUBOTICA, NOVI SAD - Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Subotici ekipu Spartaka rezultatom 2:1 (1:0) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Oba gola za Partizan postigao je Rikardo Gomeš u 41. i 67. minutu. Jedini strelac za Spartak bio je Petar Stanić u 54. minutu. "Crno-beli" se trenutno nalaze na drugom mestu na tabeli sa 49 bodova. Subotičani su 14. sa 18. poena. Partizan će u narednom kolu na svom terenu igrati sa kragujevačkim Radničkim, dok će Spartak gostovati ekipi TSC-a. Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Mladosti rezultatom 2:1 (2:1) u meču 22. kola Superlige Srbije.