Два гладна и опасна пса тероришу становиштво! Мештани у страху, не смеју на улицу: Нек неко дође док није касно, да се спречи трагедија!
Блиц 20.02.2023

Мештани сувоборског села Коштунићи већ неколико дана живе у страху, јер како тврде, гладни и веома опасни пси прете да се отргну власнику који о њима не води рачуна. Један пас расе азијат завезан је за полуге трактора у близини сеоске продавнице, док је други шарпланинац завезан испред куће власника и данима завија.
- То су огромни пси, теже више од 50 килограма, азијат је поред продавнице у коју долазе мештани и велики број деце. Види се да није одавно ни нахрањен, ни напојен. Ми не смемо ни да му приђемо. У једном тренутку дошао је власник и према њему био груб, а затим га оставио да и даље ту буде везан, кажу за РИНУ мештани села Коштунићи. Мештани додају да је и други везани пас, шарпланинац, највероватње и гладан и жедан јер власник очигледно не води рачуна о њима, а










