Ubedljiv poraz Radničkog od Vojvodine, "meraklije" napustile tribinu posle 40 minuta

Južne vesti 28.02.2023  |  Ljubica Jocić Južne vesti

Drugi poraz zaredom u Superligi fudbaleri Radničkog pretrpeli su od novosadske Vojvodine koja je sa 4:1 (2:0) slavila na "Čairu" u Nišu.

Nišlije su uspele u finišu meča da, posle 24 dana, postignu bar jedan gol, ali on nije bio dovoljan. Članovi navijačke grupe niškog tima "meraklije" su sa južne tribine otišli posle 40 minuta igre, ali su ostavili poruku Fudbalskom savezu Srbije i Areni sport zbog termina u kojima Radnički igra u poslednje vreme. Vojvodina je povela golom Malbašića u 9. minutu sa "bele tačke". Pre toga, novosadska ekipa je izvela korner, Savić je startovao Vitasa, a nakon