U Realu je Sve bilo pogrešno od početka! Jović konačno otkrio istinu o boravku u Madridu: Najbolji klub na svetu, ali...

Kurir 06.03.2023

Napadač Fiorentine, Luka Jović, postigao je gol koji je presudio Milanu u velikoj pobedi u okviru 25. kola Serije A.

Srpski centarfor je ušao u igru u 80. minutu, a u 87. je bio strelac za 2:0, da bi u poslednjem minutu Teo Ernandez postavio konačan rezultat 2:1. Pre utakmice protiv "Rosonera", Jović je u intervjuu za " La Republiku" govorio o vremenu provedenom u Realu. "Sve u Madridu je bilo pogrešno od početka. Napustio sam Ajntraht previše rano, a kada sam stigao u Madrid, svi reflektori su bili uprti u mene", rekao je Jović i dodao: "Imao sam samo 21 godinu, bilo je