Kakva ludnica u ligi šampiona Čelsi u neverovatnoj utakmici eliminisao "milionere"

Alo 07.03.2023

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u Londonu pobedili ekipu Borusije iz Dortmunda rezultatom 2:0 u revanš meču osmine finala najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Čelsi je izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona ukupnim rezultatom 2:1. Borusija je u prvom meču, koji je odigran u Dortmundu, slavila 1:0. Domaći tim je poveo u 43. minutu golom Rahima Sterlinga. U 49. minutu dosuđen je penal za Čelsi posle intervencije iz VAR sobe. Lopta je pogodila u ruku Marijusa Volfa. Kai Haverc je pogodio stativu, ali je penal ponovljen zato što su dva fudbalera Borusije prerano ušla u protivnički šesnaesterac. Haverc je u 53. minutu