“Feniks” nije imao šanse u Pirotu. Podmlađene rukometašice Pirota bile ubedljive 26:17

Pirotske vesti 18.03.2023

Rukometašice Pirot večeras su na svom terenu ubedljivo slavile protiv ekipe Feniksa iz Vranja rezultatom 26:17 na poluvremenu 11:9.

U ekipi Pirota briljirale su Mila Potić sa 7 golova, po pet gola postigle su Selena Tančić i Svetlana Filipović, Maša Načev postigla je četiri gola, Lana Petrović tri i Jana Rančić dva gola. Trener domaće ekipe Ivana Savić kazala je novinarima da ove godine pirotske rukometašice igraju sa jako podmlađenom ekipom. -Devojčice vredno rade i treniraju, u prvom poluvremenu su imale malo tremu, ali su se opustile i videle da mogu da dobiju protivnika, što se u drugom