Ludnica u Bačkoj Topoli po ukusu Partizana i Čuke: Voša izvukla remi, TSC-u poništen gol u 94. minutu!

RTV 07.04.2023  |  Tanjug, B92

BAČKA TOPOLA - Ulazimo u neizvestan finiš ligaškog dela Mozzartbet Superlige Srbije u kom se čak tri tima bore za mesto broj dva koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona.

U poslednje dve utakmice 29. kola, TSC je remizirao sa Vojvodinom rezultatom 1:1, dok je Čukarički savladao Javor u Ivanjiic sa 2:1. Tako je Čukarički preskočio Partizan i ponovo ga pozicionirao na četvrto mesto na tabeli, a upravo pred njihov gradski derbi u narednoj rundi, poslednjoj pred ulazak u plej-of. Dramatično je bilo na "TSC areni" u Bačkoj Topoli, gde je domaći tim dominirao i vodio od 17. minutu golom Ratkova. Kasnije su izabranici Žarka Lazetića