Luda utakmica u mančesteru: Kakva glupost Megvajera, Junajted za osam minuta prosuo vođstvo, Juventus slavio protiv Sportinga

Večernje novosti 13.04.2023  |  Novosti online

ČETVRTFINALNI mečevi Lige Evrope odigrani su danas, a derbi su odigrali Mančester junajted i Sevilja, nakon lude završnice domaćin je ispustio dva gola prednosti (2:2). Juventus je savladao Sporting 1:0.

FOTO: TANjUG/AP Juventus, za koji nastupaju Dušan Vlahović i Filip Kostić dočekao je Sporting iz Lisabona. Vlahović je meč počeo sa klupe, ušao je u igru u 62. minutu, dok je Kostić igrao do istog minuta. Vezistu je zamenio nikolo Fađoli, a napadača Arkadiuš Milik. Federiko Kieza je u 12. minutu duela imao lepu priliku da donese vođstvo domaćima, osam minuta kasnije Hidemas Morita je priliku imao za goste, promašio je gol za nekoliko santimetara. Do kraja