Bruka u Premijer ligi - "petarda" za 20 minuta: U derbiju se londonski klub obrukao, rastavljeni su, a nije ni poluvreme

Mondo 23.04.2023  |  Nikola Lalović

Ne pamti se ovakvo brukanje u Premijer ligi, Totenhem je baš u ozbiljnom kanalu!

Ne pamti se ovakvo brukanje u Premijer ligi, Totenhem je baš u ozbiljnom kanalu! Kakav potop u Premijer ligi! Njukasl i Totenhem su se sastali u duelu ključnom u borbi za odlazak u Ligu šampiona sledeće sezone, a umesto neizvesnog derbija videli smo "petardu" već posle 20 minuta igre! Domaći tim je pregazio očajne "pevce" i u 21. minutu je na semaforu pisalo 5:0! Sve je počelo kada je već u drugom minutu Brazilac Žoelinton imao veliku šansu. Iako je odbranio Ugo