Šest golova Njukasla u pobedi protiv Totenhema, Vest Hem ubedljiv protiv Bornmuta

Novi magazin 23.04.2023  |  Beta

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Totenhem sa 6:1, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Crno-beli su na Sent Džejms Parku već do 21. minuta vodili sa 5:0. Dvostruki strelci bili su Džejkob Marfi, golovima u drugom i devetom minutu i Aleksander Isak, golovima u 19. i 21. minutu. Golove za domaće postigli su još Žoelinton u šestom i Kalum Vilson u 67. minutu. Jedini gol za Totenhem postigao je kapiten Hari Kejn u 49. minutu. Njukasl ima 16 pobeda u ligi i treći je na tabeli sa 59 bodova. Totenhem je ugrozio šanse za plasman u Ligu šampiona, zauzima peto