Zvezda ubedljiva na startu plej-ofa: Crveno-beli razbili Zadrane i uspešno krenuli u odbranu titule u ABA ligi

Večernje novosti 28.04.2023  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Crvene zvezde ubedljivo su savladali Zadar u prvoj utakmici plej-ofa ABA lige sa 100:73 (25:20, 33:16, 20:17, 22:20) u dvorani "Aleksandar Nikolić".

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Ovaj meč je bio neizvestan u nekoliko uvodnih minuta. Crveno-beli su potom zaigrali agresivnije na oba kraja terena. Posebno je domaćin blistao u drugoj četvrtini u kojoj je postigao čak 33 poena. Nastavili su izabranici Duška Ivanovića da dominiraju i u nastavku susreta. Razlika je konstantno rasla i to do maksimalnih +33 koliko su imali u više navrata. Foto: ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић POGLEDAJ GALERIJU Ono što može da