"Karić je izgledao pitomo, a ispao je bednik": Majka Nataše Šavije u šoku nakon prebijanja ćerke: Otkrila detalje njenog zdravstvenog stanja
Blic 01.05.2023
!["Karić je izgledao pitomo, a ispao je bednik": Majka Nataše Šavije u šoku nakon prebijanja ćerke: Otkrila detalje njenog…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica, saznaje "Blic".
Ovim povodom za "Blic" se oglasila i Natašina majka Vera koja ne može da veruje da je Stefan Karić digao ruku na njenu ćerku. - Ma mi smo u šoku,kad smo čuli ,trenutno smo muž i ja na Zlatiboru ,prekidamo odmor i vraćamo se kući. Čula sam se sa Natašom, u bolnici je, a čuli smo se i sa doktorom. Jagodična kost joj je polomljena i oko povređeno. Moraće na operaciju. Mi ne možemo da verujemo kako je taj mladić mogao tako nešto da uradi Nataši. A izgledao je tako