Radnički i Zvezda podelili bodove na „Čika Dači“ : Radnički 1923 – Crvena zvezda: 1:1

U centar 20.05.2023

U okviru 6. kola plej-ofa Suprelige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv Radničkog u Kragujevcu rezultatom – 1:1! Miloš Milojević „promešao je karte“ pred današnji susret, izveo je na teren kombinovani sastav, pa je vrlo jasno da su crveno-beli mislima već u finalu Kupa Srbije.

U prvom poluvremenu, nije bilo preterane fudbalske lepote, ozbiljnije šanse se nisu stvarale, već je na terenu viđena jedna tvrda utakmica, sa puno oštrih startova i na jednoj i na drugoj strani. A onda, u drugih 45 minuta viđena je potpuno drugačija slika na „Čika Dači“! Zvezda je bila nešto konkretnija, imala je više šansi, ali su i domaćini pokazali zube aktuelnom srpskom šampionu i u nekoliko navrata ozbiljno pripretili. U najboljoj šansi našao se Vidović u 63.