Ognjen Antić osvojio i treću titulu prvaka Srbije. Prvi u K1, Full contakt i danas u Low kick! Posle osvajanja svetske titule, čeka ga Evropsko prvenstvo!

Plus online 28.05.2023  |  Pirot Plus Online
Ognjen Antić osvojio i treću titulu prvaka Srbije. Prvi u K1, Full contakt i danas u Low kick! Posle osvajanja svetske…

U Rumi je ovog vikenda održano je prvenstvo države u kik boksu , disciplina Low Kick.

Naš grad i naš klub predstavljao je Ognjen Antić koji je u finalu pobedio protivnika Vojina Radovanovica iz Kik boks kluba "Car Lazar" Kruševac i tako se okitio još jednim zlatom sa prvenstva države. Ognjen je osvojio u sve tri discipline zlatnu medalju K1, Low Kick, Full contact i tako sebi obezbedio mesto u juniorskoj reprezentaciju sa kojom ce ići na evropsko prvenstvo u Turskoj- Istanbul od 25.8-3.9 2023. Ognjen je u finalnu borbu ušao koncentrisan i željan