Remi SAD na otvaranju Gold kupa: Jamajka vodila, promašila penal i bila kažnjena.

Euronews 25.06.2023  |  Autor: Euronews

SAD, Aktuelni branilac trofeja Gold kupa i sa Kanadom ujedno domaćin, na otvaranju 17. izdanja odigrala je samo 1:1 protiv Jamajke, u okviru Grupe A.

Zbog duge sezone, favoriti, a SAD je možda i prvi, nemaju najbolje igrače na raspolaganju, pa domaćini "Gold kupa" mogu da nakrive kapu zbog boda jer je Jamajka vodila od 13. minuta golom Demiona Lova, u 29. je Bejli promašio penal, a izjendačenje "jenkijima" doneo je Vaskez u 88. minutu meča. Bila je to i nagrada za trud, opsedanje gola Jamajke, ali ne obećava i da će navijači SAD dočekati osmu titulu prvaka KONKAKAF zone. Večeras od 21.30 čas u A grupi igraju