Baharova zvezda gazi rivale i misli o ligi šampiona: Krila napunila mrežu Nefčija do vrha, presing je ključna reč!

Mondo 08.07.2023  |  Nikola Lalović

Crvena zvezda je na sjajan način nastavila pripreme i savladala je Nefči iz Bakua sa 4;0.

Crvena zvezda je na sjajan način nastavila pripreme i savladala je Nefči iz Bakua sa 4;0. Fudbaleri Crvene zvezde su rutinski savladali Nefči iz Bakua 4:0 (3:0) u drugom meču priprema, a pogotke za tim Baraha Bahara postizali su Mirko Ivanić, Stefan Mitrović, Usman Bukari i Jovan Šjivić. Nefči je tek u 65. minutu utakmice uspeo da dođe do prvog šuta u okvir gola rivala, a utisak koji je bio odličan malo je pokvarila povreda golmana Nefčija na minut do kraja