Zvezdi dovoljno i poluvreme: Tri gola za novu trojku crveno-belih, Spartak nemoćan na Marakani! Video

Kurir 19.08.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak u utakmici 4. kola Superlige Srbije rezultatom 3:0.

Zvezda je sve dileme rešila već u prvom poluvremenu. Golove su postigli Bukari u 21, Bogićević autogol u 25. minut i Kangva u 45. minutu. U nastavku crveno-beli su smanjili gas i rutinski održavali prednost. Bilo je par prilika na obe strane ali promene rezultata nije bilo. Zvezda je nakon četiri kola ostala usamljena na čelu tabele sa maksimalnih 12 bodova. Spartak ima 6 bodova, uz dve pobede i dva poraz u prva četiri kola. U narednom kolu, Zvezda će gostovati