Het-trikovi Sona i Halanda za rutinske pobede Totenhema i Sitija, Čelsi razočarao

Euronews 02.09.2023  |  Autor: euronews

Sada već tradicionalno, četiri utakmice od 16.00 imali ste prilikuda ga gledate u našem multiprenosu, a svaki od mečeva je bio zanimljiv na svoj nači.

Barnli - Totenhem 2:5 (1:2) Iako su loše započeli ovaj susret, "pevci" su ga završili na fenomenalan način. "Pukla" je petarda, a Barnli na gostujućem terenu pregažen 5:2. Iako su domaćini poveli u četvrtom minutu, usledila je prava rapsodija gostiju u natavku. Hjon Min Son je poravnao u 16, a preokret je doneo Kristijan Romero u 47. minutu. Treći gol delo je Džejmsa Medisona, a onda je Son postigao još dva pogotka i tako kompletirao het-trik. Drugi gol Barnlija