Natho i Nikolić u poslednjim trenucima meča sprečili novu bruku Partizana! Ovakav preokret Parnog valjka nismo dugo videli!

Kurir 03.09.2023

U utakmici 6. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana pobedili su IMT na "krovu" nakon velikog preokreta rezultatom 3:2.

Ofanzivno su domaći fudbaleri ušli u utakmicu i već u petom minutu stigli do prednost. Tada je nakon jednog šuta fudbalera IMT-a Jovanović odbio loptu do Vukića, koji je bez većih problema zatresao mrežu Partizana. Od tog momenta, preuzeli su fudbaleri Partizana inicijativu na terenu, kontrolisali su igru, ređali šanse ali golova nije bilo. Severina je u 27. minutu imao odličnu šansu, odlično je šutirao brzonogo krilo Parnog valjka, ali je raspoloženi Gordić