Kajakaši zrenjaninskog Begeja osvojili pet medalja i ekipno zauzeli 4. Mesto na Prvenstvu Srbije Zrenjanin - Kajak klub "Begej" Rezultati finalnih trka:

Volim Zrenjanin 17.09.2023
Kajakaši zrenjaninskog Begeja osvojili pet medalja i ekipno zauzeli 4. Mesto na Prvenstvu Srbije Zrenjanin - Kajak klub…

Od 13.09. do 16.09.2023. godine održano je ekipno i pojedinačno prvenstvo Srbije u kajaku I kanu na mirnim vodama za 2023.godine, Kajak klub Begej je bio vrlo uspešan jer imamo dva prvaka Srbije i to su pioniri Marko Lakatuš i Marko Lončarski.

Kajak klub je nastupio sa 24 takmičara u sve četiri kategorije, najveći uspeh napravili su u pionira gde smo osvojili čak pet medalja i zauzeli ekipno 4.mesto. Marko Lakatuš je pokazao odličnu pripremljenost ove sezone, pa je ovoga puta potvrdio dominaciju među pionirima u kajaku jednosedu, isto tako Marko Lončarski među kanuistima, malo sreće je falilo i Nikoli Kovačeviću da se domogne svojoj prvoj medalji među seniorima na prvenstvu Srbije u K-1 500m osvojivši