Portugalci u preokretu pokazali zašto ih je Barselona toliko želela: Za osam minuta od 0:2 do konačnih 3:2

Danas 23.09.2023  |  N. M.

Da transferi u smiraj prelaznog roka zaista mogu promeniti krvotok jedne ekipe pokazali su večeras Žoao Feliks i njegov imenjak Kanselo.

Portugalci su vodili Barselonu do neverovatnog preokreta i pobede u svega osam minuta. Od 81. do 89. Barsa je uspela da nadoknadi dva gola razlike i matira odličnu Seltu (3:2). Izvanredno je Selta delovala na Monžuiku više od 80 minuta. Odlično postavljene linije tima, pametna agresivnost na defanzivce Barselone i munjevita transformacija iz odbrane u napad produkovali su vođstvo gostiju od čak 2:0. Rafa Benitez, vrsni stručnjak i osvajač Lige šampiona, uvrstio je