Istorija u Španiji Luis Suarez postigao najbrži het-trik, ali njegov tim nije uspeo da sačuva 3:0

Alo 01.10.2023

Fudbaleri Almerije i Granade odigrali su danas bez pobednika, 3:3 u utakmici osmog kola španske La Lige.

Almerija je vodila 3:0 posle prvog poluvremena. Sva tri gola za domaći tim postigao je Luis Suares, u 41, 44. i prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. IZGLEDA DA JE TAKO MORALO BITI Autogol Serhija Ramosa doneo pobedu Barseloni, Španac neće po lepom pamtiti povratak na "Kamp Nou" (VIDEO) Španski mediji navode da je ovo treći najbrži het-trik u La Ligi u 21. veku. Golove za Granadu postigli su Brajan Saragosa u 65. minutu iz jedanaesterca, Rikard Sančes u 70. i