BICIKLISTI VALJEVSKOG SPUTNJIK-MET OSVOJILI 15 MEDALJA NA POSLEDNJEM OVOGODIŠNJEM MTB KUPU SRBIJE

Valjevska posla 01.10.2023

Završnica i poslednja trka MTB Kupa Srbije za 2023. godinu održana je u blizini Kragujevca, a takmičari najboljeg srpskog i valjevskog biciklističkog kluba u 2023. godini : Sputnjik-MET, osvojili su ukupno 15 medalja i to: šest zlatnih, sedam srebrnih i dve bronzane.

U pojedinačnoj konkurenciji, prema i očekivanju, najbolji utisak ostavili su reprezentativci: Stefan Davidov, Nikolija Kulinčević, Igor Davidov i Mila Starčević. Oni su na dugačkoj i zahtevnoj stazi, taktički besprekorno i hrabro vozili svoje trke i izvojevali ubedljive pobede nad svojim rivalima. Sjajna slika bila je i na pobedničkom postolju za kadetkinje gde su na sva tri stepenika stale takmičarke BK Sputnjik-MET i to pored pobednice Nikolije Kulinčević,