Bukari sprečio poraz Zvezde od Jang Bojsa u Beogradu!

Sputnik 04.10.2023

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da ostvare pobedu u drugom kolu Lige šampiona odigrali su nerešeno protiv Jang Bojsa 2:2, iako su posle prvog poluvremena imali prednost dozvolili su protivniku da preokrene, ali su na krilima briljantnog Osmana Bukarija izbegli poraz i osvojili prvi bod u ovoj sezoni Lige šampiona.

Zvezdi se gotovo ponovio scenario iz prve utakmice Lige šampiona kada je imala prednost protiv Mančester sitija posle prvog poluvremena, ali je na startu drugog primila brz gol, potom dozvolila i preokret, ali je gubitak bodova sprečio Osman Bukari, golom u 88. minutu. Zvezda je do prednosti stigla u 36. minutu golom Šerifa Ndiajea posle briljantnog poteza Osmana Bukarija koji je u stilu legendarnog Filipa Inzagija prevario odbranu protivnika, izbegao ofsajd zamku