Težak "domaći debi" za Miloševića, debakl BiH protiv Portugala; Navijač napao Kristijana Ronalda

RTV 16.10.2023  |  Tanjug

ZENICA - Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u Zenici od Portugala 5:0 (5:0) u utakmici kvalifikacija za EURO 2024.

U prvom meču na domaćem terenu kao selektor Savo Milošević nije uspeo da "zapreti" Portugalcima, koji su ceo posao završili u prvom poluvremenu. Dva gola postigao je Kristijano Ronaldo, u petom iz penala i 20, Bruno Fernandez pogodio je u 25, Žoao Kanselo u 32. i Žoao Feliks u 41. minutu. Portugal ima maksimalna 24 boda i ranije je obezbedio plasman, dok je BiH tek peta u grupi sa devet bodova, ali imaće šansu da se kroz baraž Lige nacija plasira na finalni turnir