Kakav triler na marakani! Zvezda u goleadi bolja od Javora pred iskušenje u Ligi šampiona (video)

Večernje novosti 21.10.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde uspeli su da pobede Javor sa 3:2 u 12. kolu Superlige Srbije pred duel u Ligi šampiona sa Lajpcigom (sreda, 21).

FOTO: M. Vukadinović Dobro su crveno-beli otvorili utakmicu, igralo se konstantno pred golom rivala. Takvu igru domaćin je krunisao pogotkom u 16. minutu kada je Đorđe Skoko posle centaršuta Ivanića zatresao sopstvenu mrežu. Nastavio je šampion Srbije da napada, tri puta je pogođen okvir gola (Olajinka, Ivanić i Endijaje), ali rezultat na semaforu "Marakane" se nije menjao. Pala je Zvezda u drugom poluvremenu, Javor je to iskoristio i već u 53. minutu uspeo da