Siti je gazda mančestera! Građani još jednom održali čas fudbala posrnulom Junajtedu na Old Trafordu!

Kurir 29.10.2023

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Mančester junajted sa 3:0, u derbiju desetog kola Premijer lige.

Junak Sitija bio je Erling Haland, koji je prvo postigao dva gola, sa penala u 26. minutu i u 49. minutu, a potom je asistirao Filu Fodenu za treći gol na utakmici u 80. minutu. Ekipa Pepa Gvardiole upisala je osmu pobedu od početka sezone i trenutno je treća na tabeli sa 24 boda, koliko ima i Arsenal, odnosno ima dva boda manje od prvoplasiranog Totenhema. Junajted je ostao na osmoj poziciji sa 15 bodova. Siti je bio konkretniji na početku meča i prvi je zapretio,