Zvezda sigurna protiv Radnika: Crveno-beli upisali trijumf pred susret sa Lajpcigom

Euronews 04.11.2023  |  Autor: Euronews

Ponovo su brinuli navijači Crvene zvezde, ali su ipak na kraju mogli da odahnu jer su njihovi miljenici uspeli da savladaju Radnik 3:1 (1:0) u 14. kolu MozzartBet Superlige Srbije.

Od početka meča crveno-beli su imali terensku inicijativu, konstnanto su napadali i to im se isplatilo u 19. minutu. Mirko Ivanić se majstorski snašao u kaznenom prostoru rivala, a lopta je došla do mladog Jovana Mijatovića koji ju je zakucao u gol. Nastavili su domaći da napadaju, ali nisu korisitili šanse koje su stvarali, te se na poluvreme otišlo sa 1:0 za sastav Baraka Bahara. Izraelski stručnjak je jasno dao naređenja svojim pulenima da želi i drugi gol, a