TSC restartovao lidera tabele! Partizan doživeo veliku blamažu u Humskoj - gosti napunili mrežu "parnog valjka" (video)

Kurir 25.11.2023

Fudbaleri Partizana izgubili su od TSC sa 0:4 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Još jednom se Partizan spotakao o vicešampiona Srbije - TSC im je ovog puta zadao žestok udarac koji će dugo pamtiti. Gosti su prekinuli trijumfalnu seriju "parnog valjka" i prizemili ih na bolan način. Izabranici Žarka Lazetića munjevito su krenuli ka golu domaćina od prvog sekunda utakmice, viđene su dve odlične šanse, a onda u trećem minutu i gol. Posle prekida Aleksandar Ćirković je izveo korner, a lopta je završila pravo u rašlje! Samo osam minuta kasnije