BL - Spektakl u režiji imenjaka, poraz Lajpciga, Union Berlin konačno izbegao poraz!

Sportske.net 25.11.2023  |  Sportske.net

Fantastično prvo poluvreme po veoma jakoj kiši odigrale su ekipe Dortmunda i Menhengladbaha.

Prvih pola sata meča proteklo je u znaku gostiju, koji su golom Roka Rejca u 13. i neodbranjivim projektilom Kuadija Konea sa ivice šesnaesterca petnaest minuta kasnije poveli sa 2:0, ali se ispostavilo da domaći tim nije bio previše uzdrman tim razvojem događaja. Dortmund je uzvratio još žešće - sa tri gola u narednih petnaestak minuta, do kraja prvog poluvremena! Preokret je najavio Zabicer već u 30. minutu na asistenciju Branta sa desne strane, a dva minuta