Zvezda oborila realov rekord - mijatović opet spasavao! Crveno-beli se mučili, ali ipak slomili Mladost iz Lučana

Kurir 09.12.2023

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost iz Lučana sa 3:1 (1:1) u okviru 18. kola Superlige Srbije.

Krenuo je šampion Srbije silovito ka golu gostiju, Hvang je u uvodnim minutima meča čak dva puta bio u prilici da zatrese mrežu, ali je oba puta bio neprecizan. Usledila je serija napada domaćih, Mladost se grčevito branila - u jednoj takvoj situaciji lopta je u ruku pogodila Varjačića, a sudija je pokazao na "belu tačku" sa koje je u 8. minutu bio precizan Aleksandar Katai. Samo dva minuta kasnije na Marakani je došlo do izjednačenja - posle centaršuta Udovičića